محصول تستی

5 ستاره

صابون زیبایی-مناسب هر نوع پوستی - -حاوی عصاره نخود- روشن کننده - رفع جوش- رفع لک - رفع کک و مک - مرطوب کننده - ضد خشکی پوست - لطیف کننده پوست

قیمت: >
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما: 1 تومان
معرفی اجمالی محصول

محصول تستی

صابون فائزه صابون حاوی عصاره نخود مواد تشکیل دهنده طبیعی است که در روشن کننده پوست کمک می کند. و چون از انواع ویتامین ها تشکیل شده است برای رفع جوشهای صورت خیلی موثر است و به استفاده کنندگان محترم توصیه می شود همراه با کرم و ضد آفتاب فایزه استفاده کنید تا نتیجه مطلوبتررا داشته باشید.

 اين صابون نيز داراي مكمل هايي هست كه شما با استفاده از كرم با همديگر دست به دست هم داده تا ماموريت اصلي كه برگرداندن شادبي پوست است برگردانيد. پس بهتر است از صابون فايزه اصل كه از فروشگاه آساشاپینگ استفاده كنيد. پس از شستن صورت بوسيله صابون فايزه . طريقه شستن نيز صابون را به كف دستهاي خود خوب بماليد تا صابون كف نمايد و بعد سعي شود تا از وسط و صافي و برجستگي هاي دست صورت را بماليد . دور وبر چشم و گونه ها را بشوييد و سعي شود از زبر ماليدن صورت خودداري نماييد . صابون فايزه را با لطافت مالش دهيد تا از سرخ شدن و سوزش صورت جلوگيري نمايد. بعد از شستشوي صورت آن را با حوله اي نرم كه فاقد زبري و خشكي و محصوصا بار الكتريكي نباشد خشك نماييد. 

نمایش بیشتر

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.