محصول تستی

5 ستاره

ماسک آلوئه ورا- درخشان کننده مو - حالت دهنده مو- لطیف کننده مو - حاوی ویتامین های مغذی مو

قیمت: >
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما: 1 تومان
معرفی اجمالی محصول

محصول تستی

رم و لخـت کننده ی جلوی موها و ایجاد فر خوش حالت و قشنگ در پشت موها

گیاه آلوئه ورا برای صدها سال است که کشف؛ و به دلیل خواصی که برای پوست و مو دارد، مصرف آن بسیار رایج شده است. آلوئه ورا علاوه بر تسکین پوست خسته و نرم کردن مو خواص آنتی باکتریایی نیز دارد که می تواند ظاهر آکنه را کاهش دهد.

این گیاه را می توان برای تسکین و التیام پوست آسیب دیده از اثرات مخرب ناشی از قرارگرفتن در معرض پرتوهای مضر آفتاب استفاده کرد. زمانی که آنرا به پوست می مالید، آلوورا ویتامین ها و آنزیم های طبیعی را از خود آزاد می کند. از این رو به دلیل خواص و فوایدی که برای پوست و مو دارد این گیاه اکنون به جایی رسیده که به یک ماده اصلی در ترکیب بیشتر محصولات زیبایی تبدیل شده که امروز در بازار به فروش می رسد. در ادامه برآنیم به برخی از ویژگی های آلوورا برای مو اشاره کنیم که در ذیل می خوانید:

تقویت رشد مو

بنا به نظر محققان دانشگاه هاوایی، برای درمان ریزش مو باید در مصر باستان جستجو کنیم. درواقع آلوورا حاوی آنزیم هایی است که تاثیر مستقیمی بر روی تقویت رشد مو دارد. این آنزیم ها قادر هستند که سلول های مرده پوست – که پیاز مو را مسدود و مانع از نفوذ ماده مغذی به مو می شوند – را از پوست سر ریشه کن کنند. آلوئه ورا می تواند چربی پوست و سلول های مرده پوست سر را از بین ببرد و باعث رشد بیشتر مو شود. آلوئه ورا همچنین خواص قلیایی دارد که می تواند پ.هاش مو را به سطح مطلوب تری برساند و منجر به رشد بیشتر مو شود و کمک کند که رطوبت و نرمی را به مو بازگرداند.

آلوورا

ضد خارش

آلوورا به دلیل این خاصیت خود می تواند خارش و خشکی مو را از بین ببرد. بیماری های خارشی شامل مشکل و مسائل پوستی و پوست سر مانند پسویازیس و اگزما هستند. پسویازیش یک بیماری خودایمنی است که به دلیل تولید بیش از حد سلول های پوست ایجاد می شود. همچنین به خاطر داشته باشید که خاصیت آنزیمی این گیاه به آلوورا این امکان را می دهد که سلول های اضافی پوست را از بین ببرد و در عین حال پوست و پوست سر را نرم نگه دارد. آلوئه ورا همچنین می تواند قرمزی، خارش، پوسته پوسته شدن و التهاب پسویازیس را کاهش دهد.

ضدالتهاب

از نظر تاریخی یکی از استفاده های طبیعی آلوورا، کاهش قرمزی و و التهاب پوست سر بوده که هم به صورت استعمال داخلی و هم به صورت استعمال خارجی بوده است. در حقیقت آلوئه ورا مدت های مدیدی است که به عنوان یک داروی ضد عفونی کننده برای سوختگی ها و زخم ها، کاهش تورم و از زدودن باکتری استفاده می شده است. لازم به ذکر است که از این گیاه برای کاهش دردهای ناشی از سوختگی از نور آفتاب نیز استفاده می شده است.

آلوورا کاهش شوره سر

به خاطر خاصیت آنزیمی «از بین بردن سلول های مرده پوست» که در بالا اشاره شد، گفتنی است که این گیاه بی نظیر برای درمان شوره سر نیز مورد استفاده قرار می گرفته است. خوشبختانه علاوه بر از بین بردن سلول های مرده، آلوورا خاصیت ضدقارچی نیز دارد از آنجا که قارچ ها در یک محیط اسیدی پیشرفت می کنند، خاصیت قلیایی آلوورا با محیط های قارچی مقابله می کند و مانع از رشد و پیشرفت آنها می شود.

نرم کننده

آلوئه ورا

علاوه بر خواص و ویژگی های که در بالا گفته آمد، آلوورا از خاصیت نرم کنندگی مو نیز برخوردار است. ماده ژل مانند برگ آلوئه ورا ترکیب مشابه کراتین را دارد. این شباهت ساختاری امکان نفوذ آسانتر به ریشه های مو را می دهد. حالا شاید متوجه شده باشید که چرا شرکت های رنگ مو از این گیاه قوی در رنگ هایشان استفاده می کنند.

ثابت شده که پوست می تواند خواص آلوورا را تا هفت لایه در عمق خود جذب کند و از آنجایی که پوست سر از نظر جذب بسیار قویتر از پوست بدن است، می تواند از این خاصیت به مراتب بهره بیشتری ببرد.

معجزه ای بنام آلوورا

گیاه آلوورا یا صبر زرد عمدتاً در مناطق خشک رشد می کند. بیشتر از 250 گونه آلوورا وجود دارد که چهار نمونه آن دارای ارزش غذایی و پوستی می باشند. آلوئه ورا ظاهری شبیه به کاکتوس دارد گیاهی دائمی گوشتی و آبدار حداکثر 2 متر ارتفاع داشته برگهائی پهن و تیغ دار دارد که اگر تیغ های لبه برگ را جدا کنیم ژلی خارج می شود که تمام خواص گیاه در آن نهفته است. در روی مو آبرسانی عمیق، تقویت و رشد مو، افزایش درخشندگی، استحکام مو، خاصیت ضد قارچی، ضد شوره و التهاب پوست مو و ضد خارش از دیگر خواص آلوئه وراست .

ترکیبات ژل آلوورا: این ترکیب خارق العاده حاوی 75 ماده شناخته شده است

شامل 20 نوع آمینو اسیدکه تمام اسید آمینه های ضروری بدن انسان از جمله موها در آن یافت می شود

شامل آلانین – آسپارژین – آسپارتیک اسید – گلوتامین – گلوسین – هیستیدین – ایزولوسین – متیونین – پرولین – ترئونین – آرژینین – گلوتامیک اسید – سیستیئن - هیدروکسی پرولین – لیزین – فنیل آلانین – سرین – تیروزین – والین – سوسین .

ویتامینهای A – B1- B2 –B6- B3 –B12 – C- E و D و همچنین املاح کلسیم ، مس ، آهن ، پتاسیم، سدیم، منیزیم و منگنز

اما علاوه بر تمام ترکیبات بی نظیر فوق این گیاه دارای خاصیت آبرسانی خارق العاده در موهای شما می باشد که با غلظت موثره در ماسک آبرسان عمیق آلوئه ورا حالت موهای آسیب دیده شما را احیاء می کند.

خصوصیات ماسک آبرسان عمیق آلوئه ورا حالت در یک نگاه :

عصاره آلوئه ورا آب رسان، تامین رطوبت و کاهش حساسیت پوست سر

ویتامین E طراوت و لطافت موها، ضد رادیکال های آزاد اشعه UV خورشید

پروویتامین B5 آب رسان، تامین رطوبت و افزایش شادابی و شفافیت مو

کراتین هیدرولیز شده جهت افزایش مقاومت و انعطاف پذیری مو

پلیمرها و مواد کاتیونی ویژه جهت لطافت و نرمی ابریشمی و افزایش حالت پذیری موها

ترکیبات موثر در جلوگیری از ایجاد الکتریسیته در موها و جلوگیری از موخوره

ترکیبات تقویت کننده در لسیتین، روغن بادام و نارگیل بدون چرب کردن موها

حالت نه فقط یک ماسک که یک ضد آسیب کامل است.

هرآنچه موهای شما به آن نیاز دارد در این محصول پیدا میکنید.

بگوئید موهایتان چه آسیبی دارد حالت برای همه آنها راه حل دارد.

موهایتان خشک و شکننده شده، وز داشته و حالت کرکی دارد ضعیف و حساس است برای رفع تمام مشکلات به حالت اعتماد کنید.

اگر حتی موهایتان بدون آسیب یا با صدمه جزئی است مصرف مداوم حالت بهترین پیشگیری از ابتلا به صدمات جدی وشدید موی شماست.

موهای خانم ها و آقایان همگی به حالت برای رفع آسیبها و سلامت و شادابی آن نیاز دارند.

چرا این محصول را برای موهایتان انتخاب میکنید؟

1 - این محصول تنها یک ماسک نیست بلکه یک ضد آسیب مو تمام عیار است و حاوی تمام ترکیبات لازم برای درمان قطعی همه آسیبهای موی شما را داراست.

2 - با خرید این محصول نیازی به استفاده از فراورده های مختلف نرم کننده، ماسک های دیگر و... نخواهید داشت و اگر فواصل استحمام شما هفته ای 2 تا 3 بار باشد نیاز به محصولات بعد از حمام نیز ندارید.

3- روش مصرف و اثر جذب این محصول منحصر به فرد بوده و مشابه هیچ محصول دیگری نیست شما بایستی از شانه مخصوص جهت پخش یکنواخت استفاده نمائید و کلاه ویژه جهت تامین دمای 37 درجه را بکار ببرید و حداقل 10 دقیقه زمان کافی جهت اثر در نظر بگیرید.

4 - تمام مواد اولیه از مرغوبترین و موثرترین برندهای اروپایی مورد استفاده قرار گرفته که با غلظت مناسب و کارآمد و دقت ویژه در تمام مراحل تولید شایسته موهای شما عرضه گشته است .

5- این محصول نتیجه تحقیقات گسترده و دامنه دار تیم متخصص و مجرب دانشگاهی و داروسازان کارشناس فرآورده های آرایشی و بهداشتی بوده و اختصاصاً جهت نوع خاص موی ایرانی و خصوصیات فیزیولوژیکی آن فرموله و تولید گشته است.

6 - برخلاف بسیاری از محصولات مشابه این محصول با PH معادل پوست و مو و بدون اسیدی کردن موها و کاملاً سازگار و بدون ایجاد حساسیت با پوست و مو اثرات خود را نشان میدهد.

7 - از نخستین بار مصرف محصول اثرات اولیه شامل نرمی و لطافت ابریشمی، گره نخوردن و شانه پذیری عالی، ترمیم ساقه مو و از بین بردن الکتریسیته ساکن را شاهد خواهید بود و در ادامه مصرف موها مقاوم شده از حالت کرکی و سخت خارج شده، وز موها برطرف میشود به تدریج موخوره از بین می رود و خشکی و شکنندگی موها جایشان را به شادابی سلامت و انعطاف پذیری موها می دهد. به تدریج ریزشهای غیر طبیعی که در اثر آسیب ساقه مو و ضعف ریشه مو بوجود آمده کنترل شده و از بین می روند.

8 - قیمت محصول مناسب می باشد. شایان ذکر است با توجه به ترکیبات و غلظت و دُز حداکثر موثره و زمان مصرف 5/1 تا 2 ماهه بدلیل هزینه های تولید مناسب در کشور عزیزمان قیمت این محصول در حدود یک سوم مشابه اروپائی می باشد.

محتویات و روش مصرف :

محتویات : عصاره آلوورا، ویتامین E، پروویتامین B5، کراتین هیدرولیز شده، لسیتین، ستئاریل الکل، گلیسیرین، مینرال اویل، روغن بادام ونارگیل، بی-اچ-تی، ادتا، ستیل تری متیل آمونیوم کلراید، مواد نگهدارنده، اسانس و آب دیونیزه .

روش مصرف: بعد از استفاده از شامپوی مناسب و ملایم، آب اضافه موها را گرفته و آن را با مقدار کافی آلوورا ماسک آغشته نموده و با استفاده از شانه مخصوص و طبی حالت بطور یکنواخت روی موها پخش نمایید. جهت تامین دمای 37درجه و اثر کامل آلوورا ماسک، کلاه مخصوص را روی موها قرار داده و 10دقیقه تامل فرمائید. سپس موها را با آب ملایم آبکشی نموده و به دلخواه حالت دهید. توصیه میشود جهت تداوم و تکمیل اثر مطلوب از محصولات ترمیمی، تقویت کننده و ضدریزش مو در فواصل بین دو استحمام طبق دستور استفاده نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.