محصول تستی

7 ستاره

ضد التهاب و قرمزی پوست، ضد چروک و مرطوب کننده

قیمت: >
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما: 1 تومان
معرفی اجمالی محصول

محصول تستی

براي انواع پوست، مصرف روزانه در تمام فصول ، افزايش درجه اين محصول بدون استفاده از جاذب هاي شيميايي و با بهره گيري از تکنولوژي نانو ، ضد چروک، مرطوب کننده و نرم کننده ، ضد التهاب و قرمزي پوست، ضد حساسيت و کاهش تعريق.

مهمترين وظيفه پوست انسان ايجاد سد دفاعي براي بدن در مقابل عوامل زيانبار خارجي از جمله اشعه خورشيد مي باشد. آفتاب از عواملي است که به گونه هاي متفاوت روي پوست تأثير مي گذارد. با توجه به تغييرات آب و هوايي و تخريب لايه اوزون، محافظت از پوست به عنوان خارجي ترين عضو بدن و محافظ ساير بافت ها در برابر عوامل زيانبار، توجه بيشتري را مي طلبد.

نور خورشيد از پرتوهاي فرابنفش، مرئي و فرو سرخ تشکيل شده است که به جز پرتوهاي مرئي، بقيه مي توانند اثرات زيانباري داشته باشند.

پرتو فرو سرخ (IR) : تا حدودي در بخارات معلق در ابرها و در قسمت هاي پايين جو جذب مي شود و در مقادير بالا و به مدت زياد مي تواند با عبور از اپيدرم موجب سوختگي پوست و تخريب پروتئين هاي آن شود.

پرتوهاي فرابنفش (UV) خود به سه دسته تقسيم مي شوند:

UVC : بسيار خطرناک بوده و به ماده مؤثره ژنتيکي سلول ها آسيب مي رساند، ولي خوشبختانه تقريباً تمامي اين پرتوها توسطلايه اوزون جذب مي شوند.

UVB : عامل اصلي آفتاب سوختگي، تيرگي و قرمزي، چين و چروک، کک و مک و در نهايت سرطان پوست است. با وجودي که از اپيدرم عبور نمي نمايد، بيشترين آسيب را به پوست وارد مي کند و به نور سياه معروف است.

UVA : مهمترين عامل ايجاد حساسيت پوست در اثر دارو و مواد شيميايي حساس کننده به نور مي باشد. با وجود داشتن طول موج بلندتر، نفوذ آن به اپيدرم عمقي تر و آسيب وارده به پوست بيشتر است.

پرتوهاي خورشيدي به درجات مختلفي مي توانند روي پوست اثر نامطلوب داشته باشند، اولين تأثير آن ها آفتاب سوختگي، قرمزي و تيرگي پوست، التهاب و پوسته ريزي است که گاهي اوقات با درماتيت، اگزما و حساسيت هاي پوستي شديد همراه مي شود. در درجات بعد ممکن است پيري پوست (Aging)، چين و چروک و در نهايت آسيب به سلول ها از طريق ايجاد راديکال هاي آزاد ايجاد شود.

 

مطالب ذکر شده نقش مهم کرم ضد آفتاب را در پيشگيري از انواع ضايعات پوستي نشان مي دهند. در همين خصوص امروزه پزشکان استفاده از کرم ضد آفتاب با SPF مناسب را در تمام فصول سال و شرايط آب و هوايي الزامي مي دانند.

 

نمایش بیشتر

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.


مشخصات
نوع :
ضد آفتاب رنگی
مناسب برای :
پوست های چرب
میزان SPF :
30
رنگ :
طبیعی
نوع محفظه نگه دارنده :
تیوپی
محافظت کننده در برابر اشعه UVA :
دارد
کشور سازنده :
ایران