محصول تستی

5 ستاره
 Eau De Toilette
قیمت: >
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما: 1 تومان
معرفی اجمالی محصول

محصول تستی

عطر زنانه Sapil Chichi Crazy Girl for women (ساپیل چی چی کریزی گرل) محصولی مخصوص دختران نوجوان ، پر جنب و جوش ، سرکش و جسور می باشد . این عطر با ترکیبی گرم و تند حاصل مشک و چوب ، محصولی کاملا اسپورت و ماندگار بوده و بیشتر دختران مثبت اندیش و با اعتماد به نفس را هدف قرار می دهد . رگه های شیرین و لطیفی از میوه ها و گل های تازه موجود در ترکیبات این عطر در لا به لای گرمی آن نیز به مشام می رسد .

این عطر بسیار خوشبو با رایحه ای عالی محصول سال 2009 میلادی كمپانی معتبر و بزرگ می باشد و به زن تند یخی لقب گرفته است و  یکی از پرفروش ترین ادکلن های سال 2015 می باشد.

 

قرن ها پیش از این، عطر به عنوان ماده ای برای خوشبو كردن محیط در مراسم مذهبی مصریان سوزانده می شد. در آن زمان استفاده از این مواد خوشبو تنها به آیین ها و تشریفات مذهبی اختصاص داشتند اما به تدریج از این مواد برای ساختن پماد جهت تسكین و درمان زخم های پوستی نیز استفاده شد.

 

طبق گفته كمپانی این عطر به خانم های با وفا و جذاب و خانم هایی كه از چهار فصل سال لذت می برند سفارش شده است و بهترین عطر برای خانم هایی است كه عاشق جذب شدن شخص مقابل و زوم شدنشان روی رایحه عطر آنهاست میباشد.

 

نمایش بیشتر

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.


مشخصات تولید
نوع :
ادو تویلت
کشور سازنده :
u.a.e
حجم :
100 میلی لیتر
نام برند :
ChiChi
فرد سازنده :
-
سال ساخت :
2009
مشخصات رایحه
گروه بویایی :
گلی میوه ای
طبع :
تند
اسانس اولیه :
ترکیبات میوه ای
اسانس میانی :
گل های تازه
اسانس پایانی :
مشک - چوب