محصول تستی

7 ستاره

سهولت اصلاح - التیام بخش و ضد قرمزی و خنک کننده-طراوت بخش و شاداب کننده پوست

قیمت: >
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما: 1 تومان
معرفی اجمالی محصول

محصول تستی

 التیام بخش و ضد قرمزی و خنک کننده

طراوت بخش و شاداب کننده پوست

اصلاح صورت چه با ماشین ریش تراش یا تیغ ریش تراش انجام شود بعد از آن پوست نیاز به مراقبت دارد، چون پوست آقایان معمولا پس از اصلاح خشک می شود و مستعد جوش و التهاب می شود به همین خاطر لازم است برای ضدعفونی و جلوگیری التهاب پوست و ایجاد جوش از افترشیو مناسبی استفاده کنند. 

 

افترشیو با مدلهای مختلفی از جمله اسپری، ژل، محصولات پمادی، محصولات التیام بخش،لوسیون و محصولات با پایه الکل در بازار موجود است. بعضی از افترشیوها دارای عصاره گیاهان مثل چای یا آلوئه ورا هستند که وجود عصاره های گیاهی برای طراوت پوست شما مفید هستند.

 

از آنجائیکه آقایان بیشتر صبح ها و قبل از بیرون رفتن از خانه اصلاح می کنند و افترشیواستفاده می کنند بهتر است از افترشیوی استفاده کنند که عطر خوبی داشته باشد که تا پایان روز به آنها احساس خوبی بدهد. هیچگاه از عطر و ادکلن به جای افترشیو استفاده نکنید چون بعد از اصلاح بیشتر باعث التهاب پوست شما می شود.

 

و اما کسانیکه پوست چرب دارند می توانند بدون نگرانی از افترشیو هایی که حاوی ترکیبات الکلی هستند استفاده نمایند.ولی بازهم تکرار می کنم حتی اگر پوست شما چرب است عطر و ادکلن را جایگزین افترشیو نکنید.

 

ترکیب ویتامین های E,C هم در افترشیو ها برای پوست مفید است.

نمایش بیشتر

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات شما

موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

حجم : 100 میل